Ecotoys dřevěný třípatrový Jahodová

Domeček pro panenky se 3 patry rezidence Jahodová. Celý domeček má 3 nezávislé úrovně, ve kterých jsou celkem 4 pokoje - vše imituje dokonale skutečný bytový dům. Každý...
1 673 Kč
Garantovaný nákup z Mimulo.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 760 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč87 % • 2 783 recenzíDalší informace

3 let
15.5 kg

• , zakoupeno v Prodeti24h.cz

• za málo peněz, hodně muziky
    • je to rozložené, je mi jasné že to dopravovat jinak nejde, ale brali jsme dva domečky a přes hodinu skládali.

Jsme spokojeni jak s prodejcem tak s výrobkem, doporučuji

• , zakoupeno v Říšesnů.cz

• Krásný dřevěný domeček kvalitní materiál lehce smontovatelné pro naší tříletou vnučku krásný dárek - doporučuji

Materiál
dřevěné
Věk od
3 let
15.5 kg

Domeček pro panenky se 3 patry rezidence Jahodová.

Každý pokoj byl dokončen v jiném stylu, dekor a nábytek je přispůsoben charakteru a účelu místnosti.

Součástí soupravy je také sada 8 ks dřevěného nábytku, který lze bez omezení přesouvat.

Každý kus nábytku je vyroben ručně, s velkou pozorností na detail a nejvyšší kvalitu provedení.

Domeček pro panenky je nepochybně nejlepší dárek, který můžete dát Vašemu dítěti!

Rezidence Jahodová bude vypadat dobře nejen v dětském pokoji, ale i v obývacím pokoji.

Jasná příručka s obrázky a číslování všech prvků Vám umožní rychle a efektivně sestavit dům.

V domečku je 8 ks dřevěného nábytku: postel pohovka stůl + 2 židle lampa skříňka vana

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 2 515 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 varianta69 Kč97 % • 1 117 recenzíDalší informace